EN | CZ | SK

E-2 Investor Visa prostredníctvom investovania do nehnuteľností

Investor Visa

E2 Investor Visa

E -2 Investor Visa boli zahájené americkou vládou na podporu zahraničných investorov. Pred podaním žiadosti  o E-2 Investor Visa prostredníctvom investície do nehnuteľností, budete musieť splniť určité kritériá. Nasledujúce veci si budete musieť naplánovať dopredu. Uistite sa , že patríte k Zmluvnej krajine.

Založenie spoločnosti v USA.

Otvorte firemný bankový účet.

– Prevod finančných prostriedkov z vašej domovskej krajiny  na váš bankový účet v USA .

– Prenájom kancelárskych priestorov.

– Prenájom ľudí, ak ich budete potrebovať.

– Požiadajte o E-2 Investor Visa  v zahraničí alebo v Spojených štátoch zmenou statusu.

Jednou z výhod E- 2 Investor Visa je, že nie je potrebné získať súhlas USCIS (Úrad pre občianstvo a imigračné služby USA). Investori môžu jednoducho kontaktovať americkú ambasádu vo svojej krajine a začať proces podávania žiadosti. Môžete predĺžiť Vaše víza ak sú Vaše investície v obehu.

Ďalšou dôležitou požiadavkou pre E-2 víza je, že podnik musí byť aktívny. Pri E-2 Investor Visa získaných prostredníctvom investovania do nehnuteľností je táto požiadavka často problematická.

Spĺňa investovanie do nehnuteľnosti potrebné požiadavky?

1 ) Investícia musí byť aktívna, čo znamená, že investor musí byť aktívne zapojení do podnikania. Napríklad, v prípade ak investor kúpil komerčné nehnuteľnosti a ponúka sezónne prenájmy, musí sa aktívne podieľať na podnikaní.

2 ) Investor musí preukázať, že podnik určitým spôsobom pomôže americkej ekonomike. Môže napríklad kúpiť nehnuteľnos , zrekonštruovať ju a predať. Takýmto spôsobom je aktívne zapojený, podiela sa na ekonomike a najíma ľudí, ktorí sa podieľajú na procese renovácie a predaja.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho alebo dajte like. Nezabudnite Prihláste sa do nášho Newsletter Immigration Biz a získajte ZADARMO e-book Ako získať E2 víza do USA a tiež získate týždenné aktualizácie ZDARMA!

Zdieľajte ho!

0 komentáre/komentárov… add one

Zanechajte komentár

CHCEM Ebook ZADARMO!

Checkni IB Youtube Channel

Napísali o nás

Kto sme