EN | CZ | SK

EB-5 Visa: Ako napísať biznis plán EB5 ?

EB-5 Visa

EB-5 Visa Biznis Plán.

EB-5 Visa sa bežne označuje aj ako zelená karta získaná prostredníctvom investícií, čo predstavuje prisťahovalecké vízum. Obvykle investor musí investovať do novej obchodnej spoločnosti a zamestnávať 10 zamestnancov na plný úväzok počas nasledujúcich 2 rokov, aby bola odstránená podmienka jeho zelenej karty. EB-5 zelená karta je ideálnym riešením pre investorov so záujmom o rôzne rozvojové projektyv Spojených štátoch.

Ak žiadate o EB-5 Visa je potrebné poskytnúť imigračným úradom dôveryhodný komplexný podnikateľský plán, ktorý spĺňa nasledovné požiadavky:

1.  Presný opis vášho projektu. Budete musieť popísať ciele vášho podniku, čo firma vyrába alebo aké služby sú poskytuje.

2.  Detailné majetkové analýzy príjmov, cieľového trhu a personálu a analýzy trhu, vrátane názvov konkurenčných podnikov a ich relatívnych silných a slabých stránok. Popis získaných povolení a licencií.

3.  Popis cieľového trhu a koho očakávate, že kúpi váš produkt alebo službu, popis každého obchodu, ktorý ste vykonali a popis uzatvorených zmlúv.

4.  Podnikateľský plán vyžaduje tiež popis organizačnej štruktúry  a podprobnosti o skúsenostiach personálu.

5.  Podrobný rozpočet projektu, rovnako aj popis finančných informácií, vrátane predaja, nákladov a rozvahy.

Ak potrebujete ďalšie informácie ohľadom zhotovenia biznis plánu, neváhajte nás kontaktovať.

Páčil sa vám tento článok?

Zdieľajte ho!

0 komentáre/komentárov… add one

Zanechajte komentár

CHCEM Ebook ZADARMO!

Checkni IB Youtube Channel

Napísali o nás

Kto sme