EN | CZ | SK

Tipy ako si vybrať toho správneho EB5 visa advokáta

visa advokát

Tipy ako si vybrať toho správneho EB5 visa advokáta

Ak máte záujem získať EB5 visa, jedna vec, ktorú budete musieť urobiť, je poradiť sa s odborníkom na EB5 vízum. Tu je niekoľko tipov, ktoré môžete použiť pri hľadaní toho správneho visa advokáta.

Nájdite niekoho, kto ovláda imigračné a obchodné právo

Mali by ste si vybrať právnika, ktorý má znalosti z oblasti obchodného práva a taktiež imigračného práva. Nekontaktujte všeobecného právnika, potrebujete odborníka, ktorý má skúsenosti v oblasti EB5 green card.

Potrebujete advokáta, ktorý má skúsenosti s prípravou EB5 visa program

Keď ste sa už rozhodli požiadať o pomoc právnika, vyberte si takého, ktorý má skúsenosti s EB5 vízami. Váš visa advokát by mal mať skúsenosti s procesom žiadosti o vízum, so záležitosťami, ktoré americká vláda vyžaduje a ako by mal byť EB5 dokonale vypracovaný a schválený. Spýtajte sa svojho právnika koľko žiadosti vypracoval a koľko z nich bolo schválených.

Urobte si zoznam vhodných advokátov

Akonáhle ste spravili rešerš rôznych advokátov, napíšte si krátky zoznam tých právnikov, o ktorých viete, že sú kvalifikovaní a o ktorých máte záujem.

Spýtajte sa na referencie

Skontaktujte sa s vhodným právnikom. Spýtajte sa na jeho skúsenosti, či bol úspešný pri žiadosti o EB5 visa atď.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho alebo dajte like. Nezabudnite Prihláste sa do nášho Newsletter Immigration Biz a získajte ZADARMO e-book Ako získať E2 víza do USA a tiež získate týždenné aktualizácie ZDARMA!

0 komentáre/komentárov… add one

Zanechajte komentár

CHCEM Ebook ZADARMO!

Checkni IB Youtube Channel

Napísali o nás

Kto sme