EN | CZ | SK

Aká je minimálna investícia pri podaní žiadosti o L Visa?

L Visa

Aká je minimálna investícia pri podaní žiadosti o L Visa?

L-1 Visa je perfektný vízový program pre jednotlivcov, ktorí plánujú podnikať v USA. Samotné získanie víz nie je ťažké, musíte však splniť všetky potrebné náležitosti, aby ste boli úspešný. Je veľmi dôležité vedieť o tom, aká minimálna investícia sa vyžaduje pokiaľ žiadate o L Visa.

Investičné Požiadavky na L-1 Visa

L Visa má veľký potenciál pre majiteľov podnikov a podnikateľov, ktorí chcú začať obchodnú činnosť v USA. Pri tomto type víz je naozaj zaujímavé, že na rozdiel od EB-5, nie je nutné, aby ste uskutočnili značnú investíciu. L Visa nevyžaduje, aby ste investovali 500.000 dolárov alebo 1 000 000 dolárov, čo je nevyhnutné pri vízovom programe EB-5. To dáva investorom možnosť vybrať si z viacerých možností. Vízum je pomerne flexibilné v tomto smere, pretože neexistuje požiadavka minimálnej investície. Okrem toho, nie je nutné a nevyžaduje sa, aby ste museli zamestnať nejaký počet zamestnancov.

Aj keď neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa investícií, ktoré musia byť vykonané, skutočná skúška spočíva v zaistení či investícia je dostačujúca na uspokojenie celkových nákladov, ktoré sú spojené s podnikateľskými výdavkami tak, aby bolo možné podporovať výkonných pracovníkov a manažérov do jedného roka od jej začatia.

Každý, s dostatkom financií, môže začať tým, že vytvorí pobočku alebo dcérsku spoločnosť. Avšak, nové kancelárie môžu byť otvorené preložením zamestnanca z domovskej krajiny na základe L-1 víza. Bez ohľadu na to, aké investície boli uskutočnené, spoločnosť ešte potrebuje preukázať kladnú návratnosť investícií. Tak dlho, ako budete schopný toto udržať a pokračovať v činnosti, tak dlho budú vaše L Visa aktívne.

Žiadosť o L-1 Visa

Pri podaní žiadosti o L-1 vízum, je vysoko nepravdepodobné, že Vám bude udelené oprávnenie na vstup do USA, ak nebudete mať vypracovaný Váš biznis plán. Budete musieť podporiť váš prípad s konkrétnymi faktami a číslami, aby ste preukázali dostatočnú vierohodnosť a reálnosť Vašej žiadosti. Úspešnosť vašej žiadosti o víza závisí na potenciáli vášho podnikového rastu v USA a investícií potrebných pre vykonávanie každodenných operácií.

Ak plánujete začať podnikať v USA, existuje mnoho rôznych faktorov, ktoré budete musieť mať na pamäti, aby ste si zabezpečili možnosť na získanie potrebných oprávnení. Ak tak neurobíte, môže to spôsobiť mnoho problémov a môžete zbytočne stratiť veľa času a peňazí, ktoré by ste mohli použiť niekde inde. Je dôležité riešiť všetky tieto faktory a problémy ešte pred samotným procesom o víza, aby ste úspešne a bez problémov získali možnosť podnikať v USA.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho alebo dajte like. Nezabudnite Prihláste sa do nášho Newsletter Immigration Biz a získajte ZADARMO e-book Ako získať E2 víza do USA a tiež získate týždenné aktualizácie ZDARMA

0 komentáre/komentárov… add one

Zanechajte komentár

CHCEM Ebook ZADARMO!

Checkni IB Youtube Channel

Napísali o nás

Kto sme