EN | CZ | SK

5 tipov ako v roku 2014 zdokonaliť svoje podnikanie?

podnikanie

Tu je zoznam vecí, ktoré by ste mali urobiť na konci roka 2013 a  s cieľom stať sa úspešným v podnikaní v roku 2014!

Zhodnoťte váš marketingový plán za rok 2013 a navrhnite nový plán na rok 2014

Kľúčom k úspechu je plánovanie vašej marketingovej stratégie pre rok 2014. Mali by ste využívať marketingové zdroje, napr zasielanie newsletterov, publikovanie článkov, používanie sociálnych médií a sietí a účasť na významných udalostiach.

Mali by ste si stanoviť reálne ciele a vypracovať podnikateľský plán na rok 2014

Či už máte firmu s 50 zamestnancami alebo len s jedným, ​​váš obchodný úspech závisí na vašej schopnosti stanoviť a dosiahnuť ciele. Zapíšte si niektoré vaše myšlienky, ktoré chcete dosiahnuť, analyzujte a a revidujte svoje výdavky. To by vám malo výrazne pomôcť vytvoriť svoj ​​vlastný podnikateľský plán.

Poďakujte svojím klientom a zdrojom

Dajte svojím zákazníkom pocítiť, že sú jedineční. Štúdie ukázali, že existujúci klienti sú oveľa dôležitejší pre váš biznis ako noví. Popremýšľajte o tom, že im pošlete kartu alebo pozvite ich na kávu.

Zhodnoťte vašu stratégiu, postupy a urobte zmeny

Na konci roka by ste mali zvážiť, ako zlepšiť vašu fakturáciu, vedenie, účtovníctvo a personál. Zmeňte stratégie, sledujte trendy a nájdite osvedčené postupy .

Zhodnoťte vašu webovú stránku

Webová stránka odzrkadľuje vašu spoločnosť, a preto by ste mali aktualizovať obsah minimálne raz za rok. Zvážte nový dizajn, ktorý odráža aktuálny smer a prístup vašej spoločnosti.

Páčil sa vám tento článok?

Zdieľajte ho!

0 komentáre/komentárov… add one

Zanechajte komentár

CHCEM Ebook ZADARMO!

Checkni IB Youtube Channel

Napísali o nás

Kto sme